Broker Buzztrade

Buzztrade, broker s kalendářními opcemi

Broker Buzztrade představuje zajímavou alternativu k doposud známým brokerům na binární opce. Především inovativním přístupem k obchodování binárních opcí. Broker je regulovaným subjektem na Kypru pod číslem HE308115 s licencí pod CySEC číslo 206/13. Broker BuzzTrade působí na trhu s binárními opcemi již od poloviny roku 2015, licenci obdržel poměrně záhy v době svého již tří měsíčního fungování.

Video recenze brokera Buzztrade

Platforma, funkce, parametry

Obchodovat s brokerem Buzztrade je možné již od 250 USD. Minimální investice je oficiálně od 25 USD, ale v platformě projdou i menší částky od 5 USD. Maximální obchod lze uskutečnit ve výší 1500 USD. Platforma Airsoft, kterou broker BuzzTrade používá, je založena na velmi jednoduchém principu. Kategorie pro obchodování jsou rozdělené do dvou hlavních sekcí a to: Short Term a Long Term.

Short Term – nenechte se zmást, v této sekci lze zadávat vlastní expirační úseky. Můžete volit opci s expirací od šedesáti sekund až po 1 hodinu,  dále lze volit úseky 5 minut, 15, minut 30 minut. Zhodnocení opcí je průměrné až mírně nadprůměrné od 75% do 83%. K dispozici je velké množství aktiv, v komoditách broker jednoznačně vítězí, celkem je to asi 200 podkladových aktiv, ze kterých lze vybírat.

Long Term – v této sekci naleznete poměrně revoluční možnost obchodovat s expirací, kterou si nastavíte přesně podle kalendáře, tedy klidně i na několik měsíců dopředu. Toto zajímavé schéma umocňuje i fakt, že lze obchodovat s přesností expirace na desítky minut. Zhodnocení je opět na solidní úrovni do 80%.

Samotná platforma od Airsoft je jednoduchá a do grafu lze vkládat i jednoduché ukazatele klouzavých průměrů apod. Možnost využít live chat i během obchodování je pro začínající uživatele ideální. Mobilní aplikace je rovněž k dispozici.

Vklady, výběry, založení účtu

Založit obchodní účet je možné v několika měnách, běžně zde máme euro, dolar americký i australský, libru, dále také kanadský dolar, japonský jen či ruský rubl.

Vklady i výběry lze provádět u brokera BuzzTrade pomocí převodu na účet či kreditní kartou, podporovány jsou i internetové peněženky Skrill a Neteller.

Závěr

Broker Buzztrade jako jeden z prvních umožnil rozšířit expirace u brokerů na možnost kalendářního obchodování. Obchodník tedy nemusí čekat pouze na přednastavené expirace. Pro obchodníky, kteří hledají velký počet aktiv a zajímavé možnosti investování lze jen doporučit.

Otevření účtu u brokera Buzztrade

Naše hodnocení: 8,5/10

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Detaily brokera
Bonus: 100 %
Min. vklad 250 $
Min. investice 1 $
Payout 80 %
Počet aktiv 150
Demo
Regulace
Signály
Otevřít účet

Klady

  • Široká nabídka podkladových aktiv
  • Možnost obchodovat kalendářní opce
  • Graficky příjemná a intuitivní platforma
  • Minimální investice pouze 1 $
  • Regulovaný v rámci EU
  • Oficiální sponzor fotbalového klubu FC Porto
  • Podpora 24/7

Zápory

  • Není v českém jazyce