Broker IQ Option

Broker IQ Option – populární broker na binární opce

Broker na binární opce, který vtrhnul na trh jako lavina. Výsledkem byly  spamované odkazy ve vyhledávačích, neodbytná reklama na youtube a všudypřítomné odkazy plynoucí z uložených cookies. Na druhou stranu broker IQ Option jako první umožnil obchodníkům investovat již od jednoho dolaru a také zjednodušil přechod z demo účtu na reálný účet a to jediným kliknutím. Demo účet je navíc zcela zdarma a bez nutnosti vkladu.

Video recenze brokera IQ Option

Specifikace nabízených binárních opcí a funkce

Broker IQ Option nabízí pouze krátkodobé i dlouhodobé opce, které jsou rozděleny do dvou následujících sekcí:

Klasické Call/Put binární opce – u těchto binárních opcí lze volit expirační časy, které přesahují 15 minut, lze tedy navolit i expiraci s rozsahem jedna a půl hodiny. Zde najdeme zhodnocení až do 80%.

Turbo opce – krátkodobé binární opce s rozsahem 30 sekund až 5 minut. Vyšší riziko vkladu je zde vykoupeno jedním z nejlepších zhodnocení na trhu a to až 92%

Ano, to je všechno, hraniční ani další typy opcí zde nejsou k dispozici, broker ovšem nevylučuje jejich zavedení.

Jistou satisfakci pak představuje nabídka podkladových aktiv, kde jich obchodníkovi IQ Option nabízí více než 70 a to komodity, indexy, akcie a samozřejmě měnové páry.

Účty, bonus a podpora

Velmi jednoduchý je koncept vedení účtu u brokera IQ Option. Je zde pouze jediný typ účtu pro menší vkladatele a jeden typ VIP účtu pro větší vkladatele od 1000 USD. Obchodník tak směle může začít s vkladem pouhých 10 USD a postupně tak dle svého uvážení svůj kapitál navyšovat, aniž by mu broker upřel nějakou tu výhodu. Minimální vklad 1 USD rovněž napovídá, že broker se snaží oslovit i úplné nováčky či menší vkladatele, kteří by si pouze rádi vyzkoušeli obchodování s reálnými penězi bez velkého rizika ztráty větší sumy peněz. Maximální investice na jedné opci je 1000 USD.

IQ Option živý účet
Minimální deposit 10 $
Široký výběr podkladových aktiv
Týdenní webináře od brokera
Možnost zúčastnit se soutěží od brokera
Pro vklady vyšší než 100 $ signály zdarma

 

IQ Option VIP účet
Minimální deposit 1000 $
Velký výběr podkladových aktiv
Přístup na VIP webináře
Rychlejší výběry prostředků
Přidělení personálního account managera

Regulace a kontakty

Regulace brokera IQ option je primárně pod Cysec, celkový přehled je aktuálně k dispozici zde: https://eu.iqoption.com/en/regulation. Z tohoto pohledu je evidentní, že broker dbá na dodržování pravidel při propagaci své značky, kterou rozvíjí již od roku 2012 i mimo své působiště, což je aktuálně Kypr. Veškeré dotazy lze směřovat na brokera prostřednictvím živého chatu či e-mailu support@iqoption.com. Telefonický kontakt je k dispozici na webu zde.

Platformu pro obchodování lze otevřít přímo online na webu a nebo je možné si stáhnout aplikaci do počítače. Instalační balík má velikost 11 MB.

Podpora brokera je na velmi dobré úrovní a díky možnosti 24/7 je operátor přístupný v podstatě kdykoliv obchodník potřebuje pomoci či poradit.

Informace v tabulce
Založen:  2012
Software: IQoption
Payout: až 92%
Minimální vklad: 10$
Minimální investice: 1$
Maximální investice: 1000$
Demo účet: Zdarma a bez vkladu
Bezpečná a rychlá mobilní aplikace
Možnost zúčastnit se soutěží od brokera

Broker IQoption shrnutí

Odezvy na brokera IQ option jsou různorodé mezi českými i zahraničními klienty. Pokud bychom to měli shrnout, broker bez problémů vyplácí částky do 1000 USD, které vyděláte, čili je třeba raději častěji vybírat po menších částkách. Pouštět se do většího obchodování v řádech tisíců až desetitisíců dolarů nedoporučujeme. Zde se vesměs všechny odezvy od obchodníků shodují na tom, že broker ochotně blokuje účty či se rovnou odmlčí. Určitě lze vymáhat své požadavky prostřednictvím regulačních orgánů, což je běh na dlouhou trať, nicméně je lepší problémům předcházet a dodržovat výše uvedené.

General Risk Warning:

The financial products offered by the company carry a high level of risk and can result in the loss of all your funds. You should never invest money that you cannot afford to lose.

Obchodujte s tímto brokerem.

Začněte vydělávat ještě dnes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Detaily brokera
Bonus:
Min. vklad 10 $
Min. investice 1 $
Payout 87 %
Počet aktiv 150
Demo
Regulace
Signály
Otevřít účet

Klady

  • Široká nabídka podkladových aktiv
  • Demo účet bez nutnosti vkladu
  • Velice jednoduchá a intuitivní platforma
  • Minimální investice pouze 1 $
  • Regulovaný v rámci Evropské unie
  • Možnost přepínat živě mezi reálným účtem a demo účtem
  • Minimální vklad 10 $
  • Podpora 24/7

Zápory

  • Obchodníci z USA nejsou akceptováni
  • Raději vybírat částky do 1000 $