Broker Stockpair

Stockpair, broker s vlastními expiracemi

Broker Stockpair působí na trhu s binárními opcemi již více než 5 let. Regulovaný je v místě svého sídla, což je Kypr. Notifikacemi pro působení v jiných členských státech EU broker disponuje rovněž. Pro Českou Republiku je notifikován od ČNB. Celkově se broker Stockpair těší dlouhodobě oblíbenosti a nemá za sebou žádnou vážnější podvodnou kauzu. Jediné, co mu může trošku ubrat v hodnocení, je spolupráce na různých projektech, které využívali jeho platformu pro podvodné schéma obchodování binárních opcí. Minimální vklad je u brokera 250 USD, což patří k průměrné výši.

Video recenze brokera Stockpair

Specifikace platformy a funkce

Platforma brokera Stockpair je přehledná a minimalistická. Hned na levé straně uvidíme typy nabízených podkladových aktiv a také volbu příslušných typů binárních opcí, které můžeme obchodovat.

Klasické High/Low opce – výběr z několika podkladových aktiv forex, komodity, indexy, akcie. Nabídka je průměrná. Minimální investice je 20 USD. Zhodnocení se pohybuje od 75% až do 83%.

Párové opce – tedy spekulace na akciové či indexové páry. Hodnotí se jejich výkonost za fixně danou dobu anebo za plovoucí dobu. Tuto funkci si můžete pomocí jednotlivých tlačítek navolit. Můžete tak volit klasicky expiraci, třeba Google bude výkonnější než Amazon za hodinu anebo volba rozpětí fixního. např. týden , měsíc apod. Rozdíl můžete vidět na následujícím obrázku.

stockpair 1broker stockpair

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KIKO opce – typ hraniční opce, kdy obchodník spekuluje na pohyb ceny v cenovém pásmu. Známe tedy horní a dolní limit pásma. Investovat lze na to, že se cena dotkne nejdříve horního anebo dolního pásma. Pokud např. zainvestujeme na dolní pásmo a cena se nejdříve dotkne právě této hranice, jsme v zisku. Naopak dosažení opačného cenového pásma dříve než uvažovaného, znamená pro obchodníka ztrátu. To, že zde není expirace, je jistým způsobem výhoda i nevýhoda zároveň. Méně volatilní podkladové aktivum může setrvat v aktivní KIKO opci i půl dne, zároveň nejste limitování časem, kdy dojde k průrazu ceny Vašim zvoleným směrem. Volit můžete i velikost rozsahu hranice a to větší či menší rozptyl ceny. Zhodnocení se pohybuje kolem 80%.

Expirace a možnosti odprodejů

Broker Stockpair nabízí specifický způsob zadávání expirací při otevírání binární opce. Volit lze časové úseky na základě definovaných časových úseků kdykoliv uznáme za vhodné. Pokud tedy vidíme zajímavou investiční příležitost, zvolíme např. 10 minut čas pro expiraci a okamžitě investujeme. Nevolíme tedy přednastavené expirace např. do 13.45, do 14:00 apod. ale volíme si délku časového úseku, kterou můžeme zadat kdykoliv.

Opce s expirací do jedné hodiny nelze odprodávat před samotnou expirací. Jiná situace je u denních a dlouhodobějších opcí. Zde si můžeme navolit vlastní strategii risk managmentu a lze tedy nastavit cenový rozptyl, kdy se má opce uzavřít pokud půjde cenově do zisku a naopak, kdy se má uzavřít, pokud bude ve ztrátě. Uveďme to na příkladu. Investujeme 100 USD na pohyb ceny nahoru u aktiva EUR/USD.  Navolíme si max. ztrátu 50% tedy 50 USD při nepříznivém pohybu ceny, v tomto momentě se opce uzavře a na účet se nám ještě před expirací vrací 50 USD. Rovněž nastavíme při příznivém vývoji 50% zisku před expirací. Pokud se tedy aktivum vydá správným směrem a dosáhne zmíněného limitu, na účet se Vám vrací 150 USD, ještě před vypršením expirace. Můžete si tak snadno pojistit zisky či ztráty ještě před expirací. Nastavení lze adaptivně i během otevřené opce měnit.

Typy účtů, výběry, vklady

Broker Stockapir nabízí hned několik typů účtů, které jsou rozlišeny podle výše vkladu. Začínat lze od běžného účtu bez výhod až od stříbrného s minimálním vkladem 1000 USD a profesionálům je zde nabízen účet VIP, vklad je zde od 50000 USD. Jednou ze solidních funkcí je forma cash back zhodnocení financí, kdy dostáváte každý měsíc úrok z peněz vložených na účtu. V dnešní době malých úrokových sazeb se tedy vyplatí už zlatý účet se zhodnocením 1%. U VIP účtu potom lze dosáhnout, až na 3% měsíčně viz srovnávací tabulka níže.

stockpair 3

Výběry lze realizovat stejně jako vklady a to prostřednictvím třech nejběžnějších metod. Pro českou republiku má Stockpair schválené vklady výběry kreditní kartou, bankovním převodem a také pomocí internetové peněženky Skrill.

stockpair 4

Další informace včetně ukázky obchodů naleznete v následující videorecenzi, kde je platforma pro živé obchodování. Náhled na platformu si můžete otevřít i Vy sami na odkaze zde.

Broker Stockpair – závěrečné hodnocení

Broker na binární opce Stockpair poskytuje za celou dobu svého aktivního působení na trhu s binárními opci nadprůměrné služby, které jsou trvanlivého charakteru. Z ohlasů obchodníků je zřejmé, že i většina nových obchodníků po vyzkoušení platformy u brokera Stockpair zůstává. Výhody a nevýhody brokera lze shrnout v následujícím srovnání.

Obchodujte s tímto brokerem.

Začněte vydělávat ještě dnes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Detaily brokera
Bonus:
Min. vklad 250 $
Min. investice 20 $
Payout 85%
Počet aktiv 105
Demo
Regulace
Signály
Otevřít účet

Klady

  • Regulovaný a prověřený broker
  • Učební materiály pro začátečníky
  • Jednoduchá a graficky příjemná obchodní platforma
  • Bezpečná mobilní aplikace
  • Nadstandardní funkce a služby pro obchodníky s větším vkladem
  • Možnost výběru expiračního období
  • Přístupný demo účet
  • Platba přes skrill peněženku

Zápory

  • Nemožnost odprodeje na opcích kratších než jeden den
  • Méně podkladových aktiv než u konkurenčních brokerů