Demo účet na binární opce

Binár opce - demo účet

Binární opce představují moderní a velmi jednoduchý způsob obchodování na celosvětových trzích. Obchodují se prostřednictvím brokerů, respektive jejich online platforem a přináší možnost velice zajímavých výdělků. Naši snahou je pomoci vám se zorientovat a získat potřebné znalosti o tomto finančním nástroji, který ve světě běžně využívá miliony obchodníků!

K velmi dobré praktické průpravě patří samozřejmě demo účet na binární opce, který někteří brokeři poskytují zdarma i bez nutnosti vkladu realných finančních prostředků.

Projít si před obchodováním s reálnými penězi tréninkem je důrazně doporučeno všem nováčkům v tomto odvětví. A co to obnáší?

Potřebovat budete takzvaný demo účet. Ten se bude se tvářit jako účet běžný, ale měna, se kterou tam budete obchodovat, je pouze virtuální. Ocitnete se na skutečném trhu a dostanete se ke všem druhům opcí. A ověříte si, jak v praxi vaše obchodní strategie funguje, váš zisk sice v tomto případě nebude reálný, ale uvidíte, jestli byste dokázali uspět také přímo „v terénu”.

DEMO ÚČET ZDARMA BEZ NUTNOSTI VLOŽIT PENÍZE

Pokud budete chtít vyzkoušet obchodovat binární opce nanečisto a bez nutnosti vkládat peníze, či si otevírat rovnou reálný účet – existuje zde jedna solidní možnost – demo účet brokera IQ option. Broker IQ option totiž jako jeden z mála solidních a regulovaných brokerů nabízí demo účet na binární opce zdarma, bez nutnosti otevírat reálný účet. Tento demo účet dostanete na neomezenou dobu a můžete si zkoušet strategie obchodování úplně zadarmo. Nově také nabízí možnost přepínat si mezi účty. Tzn. pokud se rozhodnete, že už jste připraveni obchodovat s reálnými penězi, můžete si u IQ option otevřít i reálný účet a libovolně si mezi účty přepínat.

 

IQ OPTION – DEMO ÚČET ZDARMA

iq-option-demo-ucet

DEMO ÚČET S NUTNOSTÍ OTEVŘÍT REÁLNÝ ÚČET

Účet si otevřete u svého brokera, přičemž ne u každého tato možnost k dispozici je, záleží to ryze na jeho vlastní volbě. U nás nabízí demo účet například broker TopOption. Kromě toho se tu dočkáte i zákaznické podpory ve vašem rodném jazyce. Případné nejasnosti můžete řešit e-mailem nebo rychleji telefonicky. Než si založíte demo účet, budete si muset zařídit také ten reálný a vložit na něj skutečné peníze. O aktivaci samotného demo účtu si budete následně sami žádat brokera. Dál je jeho používání už bez jakýchkoli poplatků. Někde jsou účty časově omezené, mnohde nikoli, ale i předem nastavená lhůta vám bude s úspěchem stačit k tomu, abyste zjistili, zda vůbec můžete nebo chcete v obchodování pokračovat. Narazit můžete i na limit finanční. Ještě dodejme, že uvedená omezení neplatí vždy zcela striktně. Řada brokerů je ochotna vyhovět individuální žádosti a demo účet vám založit, ačkoli tuto možnost standardně nenabízejí, případně nad původní limit prodloužit dobu jeho fungování.

Máte to brát vážně, budou-li vás brokeři vábit na nabídku neomezeného účtu bez nutnosti kamkoli vkládat vlastní prostředky? I tato možnost dnes již existuje a s jistou dávkou opatrnosti lze říci, že ji můžete pokládat za seriózní. U prověřených brokerů by vás neměl potkat žádný problém. Řada z nich se zkrátka snaží přilákat investory i touto variantou, která ještě donedávna naprosto nepřipadala v úvahu.

V případě, že se rozhodnete, že se do působení na burzách pustit naživo přece jen nakonec nechcete, nemusíte se bát, že byste o vložené prostředky přišli. Účet potom jednoduše zase uzavřete a převedete si je nazpět. Přičemž výše onoho nutného minimálního vkladu se liší. Mnohde se setkáte s ne příliš korektními praktikami, které na vás budou klást nejrůznější požadavky, než vás nechají dostat se nazpět ke svým penězům. Tyto takzvané bonusy ovšem nemusíte naštěstí akceptovat.

Dobré je výběr demo účtu nepodcenit. Až si budete otevírat ten reálný, ideálně je to samozřejmě v prostředí, které už znáte. A můžete si navíc v případě časově neomezeného dema ponechat i účty oba a jednoduše dál nejprve bez rizika testovat, než provedete kroky na skutečném účtu.

2 Comments

 1. Svorka napsal:

  Který demo učet u brokera je podle vas nejlepsi?

  • BinopMan napsal:

   Dobrý den,

   tak pro základní obchodování a bez nutnosti vkládat peníze doporučujeme demo účet od IQ Option. Je dobré, že si můžete přepínat mezi reálným a demo účtem a tudíž si tak pilovat a zkoušet různé strategie.

   Stejně tak dobrý je například i u TopOption, dají Vám tam klidně i 2000 demo usd, nicméně až po provedení vkladu na reálný účet. Výhodou TopOption je, že je celý broker a platforma i v českém jazyce.

   Jinak tedy, doporučuji Vám si otevřít demo účet u brokera, u kterého plánujete obchodovat, pokud si tedy nechcete jen vyzkoušet jak obchodování BO funguje. Zejména z důvodu, že někteří brokeři nabízejí odlišné funkce jako jsou třeba double up, odprodeje opcí atd. To je dobré si na právě na demu vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *