TradeSmarter platforma pro binární obchodování

TradeSmarter platforma pro binární obchodování

Binární opce - platforma trade smarter

platforma SmartTraderBrokeři na binární opce ve většině případů nabízejí svoji platformu pro obchodování binární opce online prostřednictvím některého z poskytovatelů obchodního software. Velmi populární se v posledních měsících stávala platforma SpotOption, na kterou postupně přecházeli i noví brokeři na binární opce. Všechny platformy tak postupně začali vypadat jako přes „kopírák“. Jistou inovaci nabízejí i jiní poskytovatele software, kteří mají již svoji historickou stopu ve vývoji obchodního software na binární opce. Jedním z poskytovatelů je právě TradeSmarter.

TradeSmarter a Market Punter

Prvním brokerem, který začal masivně tuto platformu podporovat, byl broker Market Punter z Nového Zélandu, dříve i regulovaný v rámci Australského ASIC, nyní v regulaci FSP Nového Zélandu a není tajemstvím, že v minulosti i tento broker měl problémy s nekalostí v chování vůči zákazníkům, za které dostal i pokutu od regulačního úřadu. Hold zisku chtiví manažeři, kteří na cestě k úspěchu neváhají použít podvodné praktiky se najde u každého brokera na binární opce velká spousta. Nyní platformu založenou na technologii TradeSmarter pro binární obchodování používají i další brokeři na binární opce, buď v licenci Market Punter, kde figuruje již dva roky broker V8Options a nebo již v rámci své samostatné značky nově i broker TopOption.

 

TradeSmarter platforma a její specifika

Nyní již k samotné platformě TradeSmarter, která se u brokerů může lišit barvou a mírně jiným rozmístěním ovládacích prvků, nicméně přehled funkcí zůstává stejný a že jich není málo :-).

Úvodní obrazovka – zde vidíme všechny důležité prvky, které potřebujeme pro zadání obchodu pro otevření binární opce na zvoleném podkladovém aktivu. Volíme si tak, druh podkladového aktiva v sekci currencies (měnové páry), stocks (akcie), commodities (komodity) nebo indices (indexy). Specifická je potom možnost zvolit si obchody i na páry komodit či akcií, jinými slovy spekulujeme na výkonnost jednoho aktiva vůči druhému, typickým představitelem je např. zlato versus stříbro, či Google versus Amazon. Mimochodem je to právě ta poslední ikonka v řadě označená vs Pairs. Dále přecházíme k volbě expiračního úseku pro obchodování binární opce. Lze volit delší úseky a nebo i opce s velmi krátkou expirací. Zajímavé jsou i módy rozložení grafů, kde lze sledovat i více grafů na jedné obrazovce. Více informaci uvidíte na následujícím videu.

Pro  sekce – v sekci pro najdete jiný pohled na obchodní platformu a každý obchodník si tak najde svoje specifika, která vyžaduje při obchodování. V této sekci lze tedy opět plynule zadávat investice, které se Vám zobrazují potom i v malém okně základní platformy, můžete tak kombinovat náhled na více typů grafů . V náhledu pro lze obchodovat hraniční opce a klasické high/low opce. Zároveň lze do grafu přidávat i jednoduchou technickou analýzu v podobě MACD, RSI a SMA indikátorů. Opět lze u aktivní opce volit ze tří základních funkcí a tedy hedging (otevření opačné pozice k stávající). Double-up funkce (otevření další pozice ve stejném směru. A také funkce sell, kde lze odprodat investici ještě před koncem expirace.

Kompletní přehled platformy a zadávání investic včetně funkcí a možností naleznete ve videu, právě natočeném pro platformu TradeSmarter níže.

StrategiX – hraniční opce v plné palbě, aneb možnost vybírat hned z několika typu exotických opcí. Volit lze mezi above/below opcemi či range opcemi umožňuje obchodníkovi využít aktuální tržní volatilitu a přizpůsobit se tak aktuální náladě na burzovním trhu.

media 1

Ebook

Platforma TradeSmarter patří svými inovacemi ke špičkovému obchodnímu software pro binární opce. Nejen, že neustrnula na začátku pouhými několika funkcemi navíc, ale neustále se vyvíjí a přináší obchodníkům binární opce stále nové funkce, které usnaďňují celkový vstup na finanční burzu. Je tedy možné napsat, že se jedná o jednoho z nejlepších poskytovatelů obchodního software se spoustou inovativních prvků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *